Auktioner Möbler SOFFA, Clubmodell, 1900-talets senare del

Bilder SOFFA, Clubmodell, 1900-talets senare del

SOFFA, Clubmodell, 1900-talets senare del

9 timmar 21 minuter

2024-09-21 08:59

1800 SEK

Värdering: - SEK

Brun skinnklädsel, sitthöjd 44, längd 191 cm

Kanonauktioner

Prästkragens väg 15
132 45 Saltsjö-Boo
Södermanland

info@kanonauktioner.se
Tel: 070-816 43 39

CHESTERFIELDSOFFA, 1900-tal

Värdering: -

Bud: 300 SEK

Södermanland

Slutar om 9 timmar 21 minuter

CLUBFÅTÖLJER, ett par, 1900-tal senare del

Värdering: -

Bud: 900 SEK

Södermanland

Slutar om 9 timmar 21 minuter

Värdering: -

Bud: 1 800 SEK

Södermanland

Slutar om 9 timmar 21 minuter

JOSEF FRANK (1885-1967), taklampa

Värdering: -

Bud: 1 000 SEK

Södermanland

Slutar om 9 timmar 21 minuter