Bilder SYBORD, Karl Johansstil, 1900-talets första hälft
Fanerat med björk, låda i sarg, skuren dekor, höjd 73, 60 x 40 cm
Slutar om 14 timmar 27 minuter
Slutar om 14 timmar 28 minuter
Slutar om 14 timmar 29 minuter