Bilder Skål, Jette Jörgensen, Sjöhyttan
Överfång, med dekor av träd, signerad, höjd 19 cm, smärre ytslitage.
Slutar om 3 timmar 41 minuter
Slutar om 3 timmar 41 minuter
Slutar om 3 timmar 41 minuter
Slutar om 3 timmar 41 minuter
Slutar om 3 timmar 41 minuter
Slutar om 3 timmar 41 minuter