Bilder Vas, Jan Erik Ritzman, Transjö
Abstrakt dekor mot grön botten. Höjd 19 cm. Signerad och daterad Transjö 97. Fint skick.
Slutar om 3 timmar 30 minuter
Slutar om 3 timmar 30 minuter
Slutar om 3 timmar 30 minuter