Bilder Lotta Backman, litografi, EA nr XXV/XXX, signerad.
Slutar om 17 timmar 53 minuter
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 17 timmar 55 minuter
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 900 SEK
Slutar om 17 timmar 57 minuter