Bilder HARDY STRID. Färgserigrafi, "Abstrakt komposition". Signerad och numrerad 12/100.
Rammått: 52x67cm.
Mindre ytslitage.
Slutar om 17 timmar 47 minuter
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 17 timmar 49 minuter
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 900 SEK
Slutar om 17 timmar 51 minuter