Auktioner Konst & Grafik JOHN IVAR BERG (1916-2003)

Bilder JOHN IVAR BERG (1916-2003)

JOHN IVAR BERG (1916-2003)

Värdering: - SEK

Abstrakt komposition, signerad -51, numrerad 4/15, grafiskt blad, bildmått 32 x 48 cm

Kanonauktioner

Prästkragens väg 15
132 45 Saltsjö-Boo
Södermanland

info@kanonauktioner.se
Tel: 070-816 43 39

VILLAVAGN WILLERBY VILLA DELUXE

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 10 timmar 40 minuter

WESTERNVAGN

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 10 timmar 50 minuter

Ulrika Hydman Vallien, skål glas, Kosta Boda.

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 12 timmar 40 minuter

Picknickbord och hängmatta, trä/textil, 1900-tal.

Värdering: -

Bud: 300 SEK

Slutar om 12 timmar 42 minuter