Bilder JOHN IVAR BERG (1916-2003)
Abstrakt komposition, signerad -51, numrerad 4/15, grafiskt blad, bildmått 32 x 48 cm
Slutar om 10 timmar 40 minuter
Slutar om 12 timmar 40 minuter