Auktioner Möbler RITNINGSSKÅP, 1900-talets andra hälft

Bilder RITNINGSSKÅP, 1900-talets andra hälft

RITNINGSSKÅP, 1900-talets andra hälft

500 SEK

Värdering: - SEK

Ek, med 5 lådor, löstagbar benställning, hö 48, 135 x 68 cm

Kanonauktioner

Prästkragens väg 15
132 45 Saltsjö-Boo
Södermanland

info@kanonauktioner.se
Tel: 070-816 43 39

VILLAVAGN WILLERBY VILLA DELUXE

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 11 timmar 42 minuter

WESTERNVAGN

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 11 timmar 52 minuter

Ulrika Hydman Vallien, skål glas, Kosta Boda.

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 13 timmar 42 minuter

Picknickbord och hängmatta, trä/textil, 1900-tal.

Värdering: -

Bud: 300 SEK

Slutar om 13 timmar 44 minuter