Auktioner Elektronik Förstärkare Harman Kardon HK 3300

Bilder Förstärkare Harman Kardon HK 3300

Förstärkare Harman Kardon HK 3300

2 timmar 23 minuter

2024-09-20 21:16

200 SEK

Värdering: 500 SEK

Sikö Auktioner

Alevägen 1
291 62 Kristianstad

info@sikoauktioner.se
Tel: 044-12 87 60

CHESTERFIELDSOFFA, 1900-tal

Värdering: -

Bud: 300 SEK

Södermanland

Slutar om 9 timmar 19 minuter

CLUBFÅTÖLJER, ett par, 1900-tal senare del

Värdering: -

Bud: 900 SEK

Södermanland

Slutar om 9 timmar 19 minuter

SOFFA, Clubmodell, 1900-talets senare del

Värdering: -

Bud: 1 800 SEK

Södermanland

Slutar om 9 timmar 19 minuter

JOSEF FRANK (1885-1967), taklampa

Värdering: -

Bud: 1 000 SEK

Södermanland

Slutar om 9 timmar 19 minuter