Auktioner Konst & Grafik Filmaffisch Muntert på Manöver

Bilder Filmaffisch Muntert på Manöver

Filmaffisch Muntert på Manöver

Värdering: 600 SEK

Filmaffisch för filmen Muntert på Manöver, 1960.

Budverket

Sjöåkravägen 27
564 31 Bankeryd

kontakt@budverket.se
076-0224530

Matbord, 1900-talets slut, 2 utfällbara klaffar, längd 145-225, bredd 100 cm, höjd 73 cm

Värdering: 3 000

Bud: 600 SEK

BARSTOLAR 2 ST, Ikea - Ingolf, trä, sitthöjd: 53 cm,

Värdering: -

Bud: 60 SEK

SITTBÄNK, barnstorlek, trä, H: 50 cm, L: 90 cm

Värdering: -

Bud: 150 SEK

PALL Grythyttan Stålmöbler. H:65cm D:32cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 900 SEK