Auktioner Guld, Silver & Smycken Kaffeskedar 11 st, silver, vikt 194 gram

Bilder Kaffeskedar 11 st, silver, vikt 194 gram

Kaffeskedar 11 st, silver, vikt 194 gram

2 timmar 7 minuter

2024-09-28 19:16

1300 SEK

Värdering: 1 000 SEK

Sikö Auktioner

Alevägen 1
291 62 Kristianstad

info@sikoauktioner.se
Tel: 044-12 87 60

Fåtöljer ett par Danmark 1950/60-tal, teak & textil, brännmärkta "Made in Denmark"

Värdering: 12 000

Bud: 4 000 SEK

TAVLOR 2st, sign okänd, pastell. 54x63m rammått (skador på ramar)

Värdering: -

Bud: 650 SEK

KRUKA H:22 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

KLUCKFLASKA H:15 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK