Auktioner Konst & Grafik TAVLOR 2st, sign okänd, pastell. 54x63m rammått (skador på ramar)

Bilder TAVLOR 2st, sign okänd, pastell. 54x63m rammått (skador på ramar)

TAVLOR 2st, sign okänd, pastell. 54x63m rammått (skador på ramar)

2 timmar 6 minuter

2024-09-28 21:26

800 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

Mårten Andersson olja på duk "Näktergalen" signerad Mårten A 1962

Värdering: -

Bud: 26 500 SEK

Slutar om 10 timmar 27 minuter

Salsskåp Barock-stil, tidigt 1900-tal

Värdering: -

Bud: 4 200 SEK

Skänkskåp allmoge, 1800-tal

Värdering: -

Bud: 2 400 SEK

Slutar om 10 timmar 28 minuter

Slagbord 1800-tal

Värdering: -

Bud: 650 SEK