Bilder Mårten Andersson olja på duk "Näktergalen" signerad Mårten A 1962
För frakt, kontakta oss för offert.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 26 500 SEK
Slutar om 8 timmar 39 minuter
Slutar om 8 timmar 39 minuter
Slutar om 8 timmar 40 minuter