Auktioner Konst & Grafik Mårten Andersson olja på duk "Näktergalen" signerad Mårten A 1962

Bilder Mårten Andersson olja på duk "Näktergalen" signerad Mårten A 1962

Mårten Andersson olja på duk "Näktergalen" signerad Mårten A 1962

8 timmar 39 minuter

2024-09-29 10:00

26500 SEK

Värdering: - SEK

För frakt, kontakta oss för offert.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

Värdering: -

Bud: 26 500 SEK

Slutar om 8 timmar 39 minuter

Salsskåp Barock-stil, tidigt 1900-tal

Värdering: -

Bud: 4 200 SEK

Slutar om 8 timmar 39 minuter

Skänkskåp allmoge, 1800-tal

Värdering: -

Bud: 2 400 SEK

Slutar om 8 timmar 40 minuter

Slagbord 1800-tal

Värdering: -

Bud: 650 SEK

Slutar om 8 timmar 40 minuter