Bilder Salsskåp Barock-stil, tidigt 1900-tal
Delbart. Rikt skuren dekor. Fanerat bland annat i valnötsrot. Dubbla dörrar med bakomliggande hyllplan. Nedtill 2st lådor. Nyckel finns.
Vi ombesörjer ej frakt för detta objekt.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 26 500 SEK
Slutar om 8 timmar 26 minuter
Slutar om 8 timmar 27 minuter
Slutar om 8 timmar 27 minuter