Auktioner Övrigt Frack i ull, byxor, jacka och väst, storlek S

Bilder Frack i ull, byxor, jacka och väst, storlek S

Frack i ull, byxor, jacka och väst, storlek S

2 timmar 2 minuter

2024-09-30 18:31

0 SEK

Värdering: - SEK

Haraldssons Auktioner AB

Sandbäcksvägen 8E
27533 Sjöbo

info@haraldssonsauktioner.se
Tel. 0416-41 15 42

Blandteknik Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Hamnbild, med dedikation. Signerad, daterad 1965. Blandteknik, bildmått: 23x43 cm, yttermått inklusive ram: 40x59 cm

Värdering: -

Bud: 900 SEK

Dalahästar.

Värdering: -

Bud: 110 SEK

Ångermanland

Dörrar.

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Ångermanland

FOTOALBUM antikt (slitage, skador)

Värdering: -

Bud: 70 SEK