Auktioner Övrigt Ritningsmapp med handtag

Bilder Ritningsmapp med handtag

Ritningsmapp med handtag

1 timme 45 minuter

2024-09-30 18:31

50 SEK

Värdering: - SEK

Haraldssons Auktioner AB

Sandbäcksvägen 8E
27533 Sjöbo

info@haraldssonsauktioner.se
Tel. 0416-41 15 42

Skål.

Värdering: -

Bud: 120 SEK

Ångermanland

Gjutjärnspanna.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Ångermanland

KOLV + KEMIFLASKA, äldre, L: 30cm, Naggade kanter, Proveniens John Johansson i Glava

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Ring, guld 18 K, m. granater monterade i förgylld metall, tot V = 2,9 g, strl. = ca 19 mm + extra montering m. granater

Värdering: 800

Bud: 550 SEK