Auktioner Övrigt Plåttunnor, 2st, blå

Bilder Plåttunnor, 2st, blå

Plåttunnor, 2st, blå

1 timme 53 minuter

2024-09-30 18:34

175 SEK

Värdering: - SEK

Haraldssons Auktioner AB

Sandbäcksvägen 8E
27533 Sjöbo

info@haraldssonsauktioner.se
Tel. 0416-41 15 42

Rotkorg.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Ångermanland

Barbord funkis med glasskiva, snurrbart D=74 H=58

Värdering: 3 000

Bud: 3 100 SEK

RING 18K, 4,23 gram totalvikt, Dia: 21mm (Innermått)

Värdering: -

Bud: 2 200 SEK

Färglitografier 1+ 1st, Wilhelm Kåge (1889-1960), Sverige. Oidentifierad konstnär. Yttermått inklusive ram: 47x37-56x49cm. Signerad

Värdering: -

Bud: 100 SEK