Auktioner Övrigt Dörrbeslag, 2+2st, smidesjärn

Bilder Dörrbeslag, 2+2st, smidesjärn

Dörrbeslag, 2+2st, smidesjärn

2 timmar 14 minuter

2024-09-30 18:20

175 SEK

Värdering: - SEK

Haraldssons Auktioner AB

Sandbäcksvägen 8E
27533 Sjöbo

info@haraldssonsauktioner.se
Tel. 0416-41 15 42

Hängskåp 1800-tal, bemålat. Bredd: 64 cm, djup: 24. Cm, höjd: 62 cm

Värdering: -

Bud: 350 SEK

Bestick m.m

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Ångermanland

FOTOALBUM antikt (slitage, skador)

Värdering: -

Bud: 225 SEK

Fåtölj bambu 1900-talets mitt

Värdering: 400

Bud: 350 SEK