Auktioner Möbler Fåtölj bambu 1900-talets mitt

Bilder Fåtölj bambu 1900-talets mitt

Fåtölj bambu 1900-talets mitt

1 timme 58 minuter

2024-09-30 20:36

350 SEK

Värdering: 400 SEK

Sikö Auktioner

Alevägen 1
291 62 Kristianstad

info@sikoauktioner.se
Tel: 044-12 87 60

parti BESTICK nysilver Bl.a. "Vasa"

Värdering: -

Bud: 250 SEK

BARNSERVISER/DOCKSERVISER Pippi och Hello Kitty

Värdering: -

Bud: 100 SEK

SKRIVBORDSSET 3 delar i marmor Silverplakett med inskription (bläckkopp saknas)

Värdering: -

Bud: 0 SEK

KAFFEKOPPAR 10st Bersådekor, ostämplade Kopp H:6 cm D:7 cm

Värdering: -

Bud: 325 SEK

Slutar om 7 minuter