Auktioner Möbler Josef Frank, Firma Svenskt Tenn

Bilder Josef Frank, Firma Svenskt Tenn

Josef Frank, Firma Svenskt Tenn

6500 SEK

Värdering: - SEK

Tevagn i mässing och glas. Formgiven 1930. Hyllor i blått glas. Mindre repor och slitage.
Mått: H 60 cm, L 86 cm, B 47 cm

Krawzykowska Auktioner

Fjärrviksvägen 2
65350 Karlstad

kristian@rispab.se
0793330228

00

Värdering: 600

Bud: 0 SEK

IFÖ Badrumsbelysning

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

w

Värdering: -

Bud: 0 SEK

e

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 minuter