Bilder Oidentifierad konstnär olja på duk signerad Å Paulsson 54 X 84
Slutar om 16 timmar 52 minuter
Värdering: 4 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 16 timmar 54 minuter
Värdering: 1 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 100 SEK
Slutar om 16 timmar 56 minuter