Bilder Gåstol, 1900-tal
Gåstol från 1900-talets första hälft. Slitage
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK
Slutar om 14 timmar 28 minuter
Slutar om 14 timmar 30 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK