Bilder Marc Chagall, litografier 3 st, osignerade, utgivna av Mourlot, 1960-tal, 35 X 25,5 cm
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 450 SEK
Slutar om 9 timmar 28 minuter
Slutar om 9 timmar 28 minuter
Slutar om 9 timmar 28 minuter