Bilder Arne Norell
Arne Norell
soffa 3-sits chesterfieldmodell 1960/70-tal, olivgrön skinnklädsel, djuphäftad med knappar, bakre ben med hjul, etikettmärkt, höjd 70, bredd 200, djup 90 (bruksslitage, smärre fläckar)