Auktioner Möbler Arne Norell

Bilder Arne Norell

Arne Norell

0 SEK

Värdering: - SEK

soffa 3-sits chesterfieldmodell 1960/70-tal, olivgrön skinnklädsel, djuphäftad med knappar, bakre ben med hjul, etikettmärkt, höjd 70, bredd 200, djup 90 (bruksslitage, smärre fläckar)

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89

3

Värdering: -

Bud: 0 SEK

3

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

2

Värdering: -

Bud: 0 SEK

1

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 6 minuter