Auktioner Övrigt Mynt och sedlar, ett parti, Europa, 1900-tal.

Bilder Mynt och sedlar, ett parti, Europa, 1900-tal.

Mynt och sedlar, ett parti, Europa, 1900-tal.

2 timmar 1 minut

2024-10-15 17:21

300 SEK

Värdering: - SEK

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

SIDEBOARD i furu, 19-2000 tal. H:85x 146x 43cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Sue Boettcher plansch Garden Cats 79 X 59

Värdering: 400

Bud: 300 SEK

Taklampa, 1900-talets början, koppar och glas, diameter 50 cm

Värdering: 600

Bud: 100 SEK

Radialsåg.

Värdering: -

Bud: 1 100 SEK

Ångermanland