Bilder e

e

1 timme 47 minuter

2024-10-06 23:37

Värdering: 400 SEK

Ej testad

Munkedal Auktioner

Lerbergsvägen 2
455 91 Munkedal

info@munkedalauktioner.se
+46 760-05 46 70

Bordsstativ, gjutjärn

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 15 timmar 34 minuter

JOAN MIRÒ, bok, "Lithographe III", 1964-1969, med 6 originallitografier

Värdering: 1 000

Bud: 550 SEK

Slutar om 15 timmar 35 minuter

Skrivbord med hurts, ek, tidigt 1900-tal

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Stol, sk Göteborgsmodell

Värdering: -

Bud: 0 SEK