Auktioner Möbler RITNINGSSKÅP, 1900-talets andra hälft

Bilder RITNINGSSKÅP, 1900-talets andra hälft

RITNINGSSKÅP, 1900-talets andra hälft

400 SEK

Värdering: - SEK

Ek, med 5 lådor, löstagbar benställning, hö 48, 135 x 68 cm

Kanonauktioner

Prästkragens väg 15
132 45 Saltsjö-Boo
Södermanland

info@kanonauktioner.se
Tel: 070-816 43 39

Fastighet Sunne Grava 7:1

Värdering: -

Bud: 145 000 SEK

Slutar om 11 timmar 30 minuter

DAMARMBANDSUR, 18k guld, Certina, tot vikt ca 22 g

Värdering: 6 000

Bud: 9 200 SEK

Slutar om 14 timmar 30 minuter

Karaff, Nachtmann Punk, 2000-tal

Värdering: 800

Bud: 100 SEK

Pelarbord. 1800/1900-talet.

Värdering: -

Bud: 80 SEK