Auktioner Konst & Grafik Färglitografi, Signerad Waldemar Sjölander.

Bilder Färglitografi, Signerad Waldemar Sjölander.

Färglitografi, Signerad Waldemar Sjölander.

2 timmar 16 minuter

2024-11-17 17:21

0 SEK

Värdering: - SEK

Höjd 53cm
Bredd 42cm.

Bruksslitage.

Sweakronan Auktioner

Tråstad Västergården 512
591 93 Motala

daniel.nord@sweakronan.se
0141-75 39 60

Äggkokare, vattenkokare och glassmaskin

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Teknik, Mekano, eklåda med diverse delar, 1950-tal

Värdering: -

Bud: 100 SEK

BORD med utdragsskivor, ERO, Stål & Stil, H: 74x 60x 80cm + 2st utdragsskivor: 27cm/st

Värdering: -

Bud: 225 SEK

Herrcykel Monark " 27

Värdering: -

Bud: 0 SEK