Auktioner Leksaker MODELLBIL, Opel Kadett, Gama 461, West Germany. 1960-tal, plast/metall L:20 cm (bruksslitage)

Bilder MODELLBIL, Opel Kadett, Gama 461, West Germany. 1960-tal, plast/metall L:20 cm (bruksslitage)

MODELLBIL, Opel Kadett, Gama 461, West Germany. 1960-tal, plast/metall L:20 cm (bruksslitage)

1 timme 49 minuter

2024-10-26 22:42

250 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

Mårten Andersson färglitografi "Triptyk" motiv ur Bruddansen, signerad

Värdering: -

Bud: 2 400 SEK

Slutar om 11 timmar 28 minuter

Bokskåp 1900-talets första hälft

Värdering: -

Bud: 2 800 SEK

Spegel senempire, 1800-tal

Värdering: -

Bud: 400 SEK

Slutar om 11 timmar 29 minuter

Sideboard teak, Hugo Troeds, vintage, 1960-tal

Värdering: -

Bud: 2 400 SEK