Auktioner Möbler Bokskåp 1900-talets första hälft

Bilder Bokskåp 1900-talets första hälft

Bokskåp 1900-talets första hälft

2800 SEK

Värdering: - SEK

Delbart.

Överdel glasade dörrar, bakomliggande hyllplan. Mittdel 2 lådor. Nedtill dörrar, bakomliggande hyllplan. Beslag original. 2st nycklar finns.

För frakt, kontakta oss för offert.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

Mårten Andersson färglitografi "Triptyk" motiv ur Bruddansen, signerad

Värdering: -

Bud: 2 400 SEK

Slutar om 23 minuter

Värdering: -

Bud: 2 800 SEK

Slutar om 24 minuter

Spegel senempire, 1800-tal

Värdering: -

Bud: 400 SEK

Slutar om 24 minuter

Sideboard teak, Hugo Troeds, vintage, 1960-tal

Värdering: -

Bud: 2 400 SEK

Slutar om 24 minuter