Auktioner Konst & Grafik Oidentifierad konstnär, olja på duk 69x59, signerad "Leif Svendsen"

Bilder Oidentifierad konstnär, olja på duk 69x59, signerad "Leif Svendsen"

Oidentifierad konstnär, olja på duk 69x59, signerad "Leif Svendsen"

2 timmar 3 minuter

2024-10-26 20:24

300 SEK

Värdering: 500 SEK

Sikö Auktioner

Alevägen 1
291 62 Kristianstad

info@sikoauktioner.se
Tel: 044-12 87 60

JULKULOR 2st. Sia D:15 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

parti TENNFÖREMÅL Plunta H:15 cm

Värdering: -

Bud: 225 SEK

TESKED & DOPSKED silver Total V:50,88 g

Värdering: -

Bud: 325 SEK

GRUVLYKTA mässing USA 1900-tal H:22 cm

Värdering: -

Bud: 375 SEK

Slutar om 6 minuter