Auktioner TAKLAMPA, "Elements", Note Design Studios, Zero

Bilder TAKLAMPA, "Elements", Note Design Studios, Zero

TAKLAMPA, "Elements", Note Design Studios, Zero

12 timmar 18 minuter

2024-11-05 18:00

Värdering: 500 SEK

Skärm av vit textil, en ljuspunkt, vit textilsladd, höjd ca 32, diameter 28 cm

Värdering: 500

Bud: 0 SEK

Slutar om 12 timmar 18 minuter

Remmare/vinglas, 11 st, Johansfors Glasbruk.

Värdering: -

Bud: 300 SEK

AXEL ÖSTERBERG. Etsning, signerad.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 12 timmar 19 minuter

Bing & Gröndahl, 3 delar, porslin.

Värdering: -

Bud: 150 SEK

Slutar om 12 timmar 20 minuter