Auktioner Keramik & Porslin Bertil Vallien, 2 skålar, Åfors Boda, signerade

Bilder Bertil Vallien, 2 skålar, Åfors Boda, signerade

Bertil Vallien, 2 skålar, Åfors Boda, signerade

1 timme 43 minuter

2024-11-24 18:48

150 SEK

Värdering: - SEK

Karlssons Auktioner AB

Karbingatan 2
231 66 Trelleborg

info@karlssonsauktioner.se
Tel: 0410-137 39, 0708-27 72 66

Diverse figurer Star Wars

Värdering: -

Bud: 100 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, Gusums Bruk, 1900-talets början

Värdering: 2 000

Bud: 850 SEK

VÄGGHYLLA i furu, H: 78x 54x 17cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

PANTOGRAF

Värdering: -

Bud: 80 SEK