Bilder Tavla Olja på pannå, signerad Nisse 1955 (Nisse Lindwall 1909-1986)
Mått inkl ram:
Bredd:ca 67cm
Höjd: ca 56cm
Slutar om 1 månad 6 dagar
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 1 månad 6 dagar