Auktioner Konst & Grafik Tavla olja på duk, signerad Emil Nordberger

Bilder Tavla olja på duk, signerad Emil Nordberger

Tavla olja på duk, signerad Emil Nordberger

Värdering: - SEK

Mått inkl ram
Bredd: ca 68cm
Höjd: ca 56cm

Rodenauktioner AB

Box 22
761 21 Norrtälje

wilenolsson@hotmail.com
072-223 51 92

Lito Sven Ljungberg

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Västergötland

Lito Sven Ljunberg

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Västergötland

Oljemålning Anita Erséus

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 dagar

Oljemålning av Tage Gravik

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 dagar