Bilder Helgi Thorgils Fridjonsson, etsning, figurkomposition
Helgi Thorgils Fridjonsson, etsning, figurkomposition
Signerad och daterad 1981 samt märkt A.P.2.
Slutar om 8 timmar 6 minuter