Bilder Inger Persson, etsning, "Flicka går i dansen med röda gullband"
Inger Persson, etsning, "Flicka går i dansen med röda gullband"
Signerad och numrerad 5/50 samt daterad 1979.
Slutar om 8 timmar 45 minuter