Auktioner Mattor & Textil Orientmatta Patcwork

Bilder Orientmatta Patcwork

Orientmatta Patcwork

2 timmar 32 minuter

2024-11-24 15:52

0 SEK

Värdering: - SEK

129*94cm

Hebergs Auktioner AB

Falkersväg 4
311 96 Heberg

hebergsauktioner@telia.com
Tel: 0346-515 40

Likörremmare, 8st

Värdering: -

Bud: 200 SEK

Max Gregor Carlsson, olja på pannå, dubbelsidig, signerad, 65x70 cm

Värdering: 2 500

Bud: 2 200 SEK

Comfort System sängryggstöd 105cm. B177

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Matta, 200x300cm, Indian Cottage Industry

Värdering: -

Bud: 0 SEK