Bilder Max Gregor Carlsson, olja på pannå, dubbelsidig, signerad, 65x70 cm
Max Gregor Carlsson, olja på pannå, blomsterstilleben, även baksida bemålad, signerad, daterad -52, mått med ram ca 65 x 70 cm
Slutar om 7 timmar 29 minuter