Auktioner Konst & Grafik Olja på duk, Fabian Lundqvist

Bilder Olja på duk, Fabian Lundqvist

Olja på duk, Fabian Lundqvist

1 år 1 månad 13 dagar

2024-12-01 16:02

1100 SEK

Värdering: - SEK

"Ballerina", signerad. Bildmått 45x36 cm.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

7 timmar

1 000 SEK

7 timmar

260 SEK