Bilder Fåtölj, "Lamino", Yngve Ekström, Swedese
Fåtölj, "Lamino", Yngve Ekström, Swedese
Stomme i bok, klädsel i fårskinn, brännstämplad, mindre skador på fårskinn.
5 timmar
650 SEK
5 timmar
200 SEK