Bilder Bänk, "Krobo", Torbjörn Afdal
Jakaranda, med två lösa blomlådor (något solblekta), brännstämplat, etikettmärkt, längd ca 120 cm, bruksslitage. CITES-intyg medföljer.
Slutar om 2 timmar 59 minuter