Bilder Tidningsställ, Rolf Hesland, Bruksbo, Norge
Bagn möbelindustri. Ställ fanerat i Jakaranda, hjulförsett, 68 x 44 cm, höjd 33 cm. Smärre bruksslitage. CITES- intyg medföljer.
Slutar om 8 timmar 23 minuter