Bilder Matsalskåp, Rokokostil
Bemålat trä, 120 x 49 cm, höjd 187 cm. Smärre bruksslitage, men repor förekommer - se bild.
Slutar om 13 timmar 1 minut
Slutar om 13 timmar 1 minut