Auktioner Konst & Grafik Olja på duk, Fons Van der Velde

Bilder Olja på duk, Fons Van der Velde

Olja på duk, Fons Van der Velde

200 SEK

Värdering: - SEK

1800-tal, signerad, 63 x 100 cm

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

Stig Olsson, Gouache

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 14 timmar 30 minuter

Gösta Grähs, skulptur

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Hans-Agne Jacobsson, Taklampa

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Rune Jansson, Olja på duk

Värdering: -

Bud: 0 SEK