Auktioner Möbler Dansk Stol Fritz Hansen

Bilder Dansk Stol Fritz Hansen

Dansk Stol Fritz Hansen

2 timmar 11 minuter

2024-11-16 18:45

400 SEK

Värdering: - SEK

Järnforsens Auktionshall

Prästnäs
570 81 Järnforsen

mikaelnibelius@gmail.com
Tel: 073-181 10 57

VASER 4ST, Ekeby, Vissa signerade, L: 26cm

Värdering: -

Bud: 150 SEK

YXA Øyo Mustad, Geilo L:35 cm egg:6,5 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Båtmodell mm, 1900/2000-tal höjd 64 cm

Värdering: 300

Bud: 100 SEK

PARTI TENN, Bland annat Ljusstake, L: 26cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK