Auktioner Konst & Grafik Curt Agge, olja på duk, "Kustlandskap Bretange"

Bilder Curt Agge, olja på duk, "Kustlandskap Bretange"

Curt Agge, olja på duk, "Kustlandskap Bretange"

2 timmar 44 minuter

2024-11-24 19:54

160 SEK

Värdering: - SEK

Signerad.

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

Två mynt

Värdering: -

Bud: 60 SEK

Diverse silvermynt

Värdering: -

Bud: 280 SEK

FRUKOSTSKÅLAR Höganäs 6st H:7 cm D:15 cm

Värdering: -

Bud: 225 SEK

2-kr silver

Värdering: -

Bud: 240 SEK