Bilder Kurt Östervig. möjligen
Bord i teak. 1900-talts senare hälft. Märkt "Danish furniture contol"
Repor och slitage.
Mått: H50 cm, B 98, D 74 cm
Slutar om 10 timmar 1 minut
Slutar om 10 timmar 1 minut