Auktioner Möbler Kurt Östervig. möjligen

Bilder Kurt Östervig. möjligen

Kurt Östervig. möjligen

2 timmar 36 minuter

2024-11-24 20:22

550 SEK

Värdering: - SEK

Bord i teak. 1900-talts senare hälft. Märkt "Danish furniture contol"
Repor och slitage.
Mått: H50 cm, B 98, D 74 cm

Krawzykowska Auktioner

Fjärrviksvägen 2
65350 Karlstad

kristian@rispab.se
0793330228

A GERMAN WHEEL-LOCK RIFLE

Värdering: 12 000

Bud: 10 000 SEK

Slutar om 10 timmar 1 minut

PISTOLKARBIN, HELVIGS KONSTRUKTION

Värdering: 12 000

Bud: 15 000 SEK

Slutar om 10 timmar 1 minut

PARADKARBIN

Värdering: 15 000

Bud: 16 500 SEK

Slutar om 10 timmar 1 minut

FLINTLÅSSTUDSARE m/1804

Värdering: 17 000

Bud: 14 000 SEK

Slutar om 10 timmar 1 minut