Auktioner 45 st KAP OCH SLIPSKIVOR 180 mm

Bilder 45 st KAP OCH SLIPSKIVOR 180 mm

45 st KAP OCH SLIPSKIVOR 180 mm

2 timmar 21 minuter

2024-11-19 16:24

300 SEK

Värdering: - SEK

40 st 180x2,5x22 mm skivor sten

5 st  180x6x22 mm skivor stål

BNA AB

Norrgårdsgatan 9a
68635 Sunne

emil@bna.nu
Tel: 0565-911 77, 070-659 11 77, Fax: 0565-911 81

Affischer, 3 st, bl.a Nirvana och Led Zeppelin.

Värdering: -

Bud: 225 SEK

Mindre väggur. Junghans.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

ARMBAND, 18k guld, vikt ca 18,6 g

Värdering: 9 000

Bud: 11 000 SEK

PER LARSSON. Olja på duk, "skog vid sjö", signerad.

Värdering: -

Bud: 0 SEK