Auktioner Konst & Grafik PER LARSSON. Olja på duk, "skog vid sjö", signerad.

Bilder PER LARSSON. Olja på duk, "skog vid sjö", signerad.

PER LARSSON. Olja på duk, "skog vid sjö", signerad.

1 timme 32 minuter

2024-11-19 18:46

Värdering: - SEK

Rammått: 79x113cm.
Krackeleringar.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902

HÄCKSAX HOMELITE

Värdering: -

Bud: 100 SEK

KOMMOD/SKÖTBORD Segr, ny i förpackning.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Leksaksbilar 2 st plåt, 1900-talets andra hälft, längd 37 cm och mindre

Värdering: 400

Bud: 200 SEK

Trappstege + strykbräda

Värdering: 400

Bud: 150 SEK