Bilder PER LARSSON. Olja på duk, "skog vid sjö", signerad.
PER LARSSON. Olja på duk, "skog vid sjö", signerad.
Rammått: 79x113cm.
Krackeleringar.
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK